play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Najważniejszy występ Pawła Fajdka w karierze. Medalista Igrzysk Olimpijskich wziął ślub i świętował na Stadionie Śląskim

today22 listopada 2021

Background

Tego może pozazdrościć każdy! Paweł Fajdek brązowy medalista igrzysk olimpijskich w rzucie młotem wziął ślub, a na Stadionie Śląskim odbyło się wesele!

Paweł Fajdek, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w rzucie młotem często występował na Stadionie Śląskim podczas rozmaitych zawodów, dostarczając sobie, a także kibicom wielu powodów do radości. Tym razem ambasador Kotła Czarownic spędził w nim jeden z najważniejszych dni w swoim życiu.

Sportowiec wziął ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego we Wrocławiu z wieloletnią partnerką Sandrą Cichocką. Kolejna część uroczystości odbyła się w niedzielę na płycie głównej Stadionu Śląskiego, a wesele w przestrzeni konferencyjnej. W tej wyjątkowej chwili nie zabrakło emocji godnych najważniejszych występów w karierze Fajdka. Podczas uroczystości obecny był prezes Kotła Czarownic Jan Widera oraz dyrektor Bartłomiej Kowalski.

– Od marca 2015 roku ślub można wziąć w dowolnym miejscu. Młode pary najczęściej decydują się na plaże, ogrody i podobne miejsca. Jednak ślub na Stadionie to zdecydowanie niecodzienny pomysł i jednocześnie pierwszy ślub w historii Stadionu Śląskiego – mówi Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content