play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Narkotyki w misiu. Nietypowy pomysł dilerki z Żor

today6 września 2022

Background

Narkotyki szmuglowała w pluszakach i serduszkach. 48-letnie mieszkanka Żor miała nietypowy pomysł na handel nielegalnymi substancjami.

Na pozór mięciutkie misie i urocze lalki, w środku jednak – zamiast serca dla dzieci miały ukryte narkotyki. Dilerzy szukają każdego pomysłu by ukryć przed policją amfetaminę, marihuanę i inne używki. Kobieta z Żor sięgnęła po ten bodaj najmniej podejrzany – po dziecięce zabawki, pluszane misie i serduszka. Tak ukryty towar trafiał do odbiorców – nie wzbudzając podejrzeń. Aż strach pomyśleć, co by było, gdy przez przypadek trafił w ręce złaknionych tulenia dzieci.

Policja ją obserwuje

Policja od dawna była na jej tropie – w końcu weszli do jej mieszkania. Dilerka była kompletnie zaskoczona – uznała, że jej pomysł ukrywania narkotyków jest nie do wykrycia.
Miała ponad 300 gramów substancji psychoaktywnych, tabletki MDMA oraz prawie 24 gramy marihuany. W trakcie przeszukania zabezpieczyli również prawie 10 tysięcy złotych w gotówce – ukrytych w dziecięcych portfelach. Zabezpieczona została również elektroniczna waga służąca do porcjowania narkotyków, kruszarki do suszu oraz biżuteria.

Kobiecie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content