play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Nastolatka potrącona na pasach w Piekarach Śląskich

today28 marca 2022

Background

Nastolatka potrącona na pasach w Piekarach Śląskich. Została przewieziona do szpitala, a mundurowi ustalają okoliczności zdarzenia.

Do potrącenia doszło dziś rano na ulicy Partyzantów w Piekarach Śląskich. Nastolatka trafiła do szpitala. Kierowca uczestniczący w zdarzeniu był trzeźwy.

Nastolatka potrącona na pasach

Do wypadku doszło dzisiaj rano tuż po godzinie 8:00  na ulicy Partyzantów. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący audi 21-latek, jadąc w kierunku Brzozowic-Kamienia potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 17-letnią mieszkankę Piekar. W wyniku zdarzenia dziewczyna doznała obrażeń i została zabrana do Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Okoliczności wypadku będą wyjaśniać piekarscy policjanci.

Policjanci apelują o rozwagę

Wszyscy uczestnicy ruchu drogowego powinni zachować szczególną uwagę, poruszając się po drogach. Policjanci kolejny raz apelują o rozwagę.

-Pamiętajmy przechodząc przez jezdnię, aby upewnić się, że kierujący nas widzi, zmniejszył prędkość i zatrzymał się celem ustąpienia pierwszeństwa. Zachęcamy również do noszenie elementów odblaskowych, dzięki którym każdy niechroniony uczestnik ruchu drogowego jest widoczny i tym samym bezpieczny.  Apelujemy do kierujących o zwiększenie czujności za kierownicą, szczególnie w rejonach przejść dla pieszych i skrzyżowań – informują piekarscy mundurowi.

Do kolejnego dziś zdarzenia doszło około godziny 14.50. Potrącenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Sienkiewicza. Jak  się dowiedzieliśmy, 77-letni kierujący toyotą yaris potrącił 54-letnią kobietę.

Zdjęcie: KMP Piekary Śląskie

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content