play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Nie miał prawa jazdy, ale miał na swoim koncie aż 4 zakazy prowadzenia pojazdów

today22 kwietnia 2020

Background

Nie miał prawa jazdy, ale miał na swoim koncie aż 4 zakazy prowadzenia pojazdów. Mowa o 35-latku z powiatu tarnogórskiego. Mężczyzna pomimo zakazów nadal wyjeżdżał na polskie drogi. 

Bawił się z policją w „co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?”. 35-latek z powiatu tarnogórskiego nie miał prawa jazdy, za to miał na swoim koncie aż 4 zakazy prowadzenia pojazdów oraz decyzję administracyjną starosty również zakazującą wsiadania za kierownicę. Mimo to, wciąż jeżdził. Jest duża szansa na to, że kontrola policyjna przeprowadzona w Nakle Śląskim była jego ostatnią.

W nakle śląskim tarnogórscy policjanci po raz kolejny zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który pomimo posiadanych aż 4 zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień, wsiadł za kierownicę Mazdy. Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego ponownie odpowie przed sądem. Za złamanie zakazu nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi do 5 lat więzienia – mówił Damian Ciecierski z tarnogórskiej policji.

Sprawa niebawem trafi do prokuratury, potem do sądu. Tym razem mało prawdopodobne jest, żeby sąd był dla kierowcy łaskawy.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content