play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Nie radzisz sobie? Skorzystaj z pomocy

today24 września 2020

Background

Nie radzisz sobie? Skorzystaj z pomocy. Bezpłatne konsultacje psychologiczne w formie online i na żywo odbywają się w Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ulicy Kopernika 14 w Katowicach. Konsultacje dla osób w kryzysie psychicznym, które prowadzi prowadzi Marzena Kutermak- psycholog i coach trwają 50 minut. Zainteresowane osoby powinny wysłać wiadomość na psycholog@niewykluczaj.pl w celu umówienia terminu spotkania. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Klucz – Stop Społecznym Wykluczeniom.

Nie radzisz sobie? Skorzystaj z pomocy. Kryzys psychiczny może spotkać każdego z nas, i to w najmniej spodziewanym momencie. W szczególnie trudnej sytuacji są osoby młode, nastolatki – konieczność oczekiwania w długich kolejkach na wizytę u specjalisty, lęk przed zwierzaniem się dorosłym ze swoich problemów, w niektórych przypadkach brak wsparcia ze strony opiekunów i nauczycieli… to wszystko może przytłaczać i zniechęcać do poszukiwania pomocy.

Stowarzyszenie Klucz – Stop Społecznym Wykluczeniom zakłada, że każdy człowiek zasługuje na to, by zapewnić mu możliwość szczerej rozmowy oraz wsparcie, dlatego chcemy wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich którzy czują, że nie radzą sobie ze swoją sytuacją życiową. Nie ma nic wstydliwego ani złego w szukaniu pomocy specjalisty, gdy kryzys psychiczny uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Jeśli potrzebujesz wsparcia i czujesz, że rozmowa z psychologiem może Ci pomóc, napisz na adres: psycholog@niewykluczaj.pl

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content