play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Nie żyje 57-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Utonął w stawie

today14 lipca 2021

Background

Policjanci z Czechowic-Dziedzic wyjaśniają przyczyny utonięcia 57-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w Ligocie koło Bielska-Białej. Policjanci apelują o ostrożność podczas wypoczynku nad wodą.

Do zdarzenia doszło we wtorek, około 17.35, w Ligocie przy ulicy Bronowskiej. Spacerujący w okolicy niestrzeżonego stawu mężczyzna zauważył tonącą w stawie osobę. Natychmiast wezwał służby ratunkowe, które po odłowieniu mężczyzny podjęły akcję reanimacyjną. Niestety 57-letni mieszkaniec powiatu bielskiego zmarł.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora policyjni śledczy i technicy kryminalistyki wykonali oględziny. Według wstępnych ustaleń 57-latek najprawdopodobniej wszedł do wody, aby się schłodzić i z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny stracił siły i utonął. Dokładne przyczyny i okoliczności wyjaśnią stróże prawa z Komisariatu Policji w Czecowicach-Dziedzicach.

Upały, którymi przywitał nas sezon wakacyjny, skłaniają do wypoczynku nad wodą. Pamiętajmy jednak, że woda to bardzo niebezpieczny żywioł i zbiera okrutne żniwa.

Fot: zdjęcie ilustracyjne

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content