play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

„Niebezpieczeństwo moralne”… Noc Muzeum w Tarnowskich Górach w wersji online

today15 maja 2020

Background

„Niebezpieczeństwo moralne”… Noc Muzeum w Tarnowskich Górach w wersji online. Gdyby nie pandemia, tej nocy na ulicach miast pojawiłyby się tłumy. Połowa maja to zwyczajowo czas otwierania placówek muzealnych. W tym roku Noc Muzeów przenosi się do sieci. W sobotę w Tarnowskich Górach będzie można wziąć udział w kuratorskim oprowadzaniu po najnowszej ekspozycji, oczywiście online… 16 maja, o godz. 21:00 na Facebooku, kanale na YouTube i na stronie internetowej tarnogórskiego muzeum ukaże się film poświęcony nowej wystawie czasowej „Niebezpieczeństwo moralne… Kina tarnogórskie w okresie międzywojennym”. 

Noc Muzeum w Tarnowskich Górach w tym roku przeniesie się do internetowej sieci. Ministerstwo kultury i Dziedzictwa Narodowego rekomenduje, aby organizację tego przedsięwzięcia przenieść do przestrzeni wirtualnej, dlatego zdecydowaliśmy się przenieść wydarzenie do internetu. O 21.00 liczę na Państwa obecność– mówi Beata Kiszel, dyrektor tarnogórskiego Muzeum i dodaje:

  • cover play_arrow

    „Niebezpieczeństwo moralne”… Noc Muzeum w Tarnowskich Górach w wersji online Redakcja Radia Piekary

Ci którzy bedą chcieli zgłębić temat, mogę ze strony placówki bezpłatnie pobrać katalog, szczegółowo opisujący zagadnienia związane z wystawą. Początek w sobotę o 21.00 na muzealnym facebooku.

Noc Muzeów 2020 online – Muzeum w Tarnowskich Góach-2

www.facebook.com/muzeumtg

strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/240107037246802/

http://www.youtube.com/channel/UCewThBwLHUlFxmsE_XmS0tg

Muzeum w Tarnowskich Gorach jest już czynne dla indywidualnych zwiedzających, ale stacjonarna działalność kulturalna i edukacyjna pozostaje zawieszona do odwołania. Szczegóły: muzeumtg.pl.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content