play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

„Noc Spisowa” na Śląsku. Punkty będą czynne aż do północy! [LISTA]

today24 września 2021

Background

Tylko do końca miesiąca można się spisać w Spisie Powszechnym. Jeśli jeszcze nie zdążyliście spełnić swojego obywatelskiego   to jutro będzie to można zrobić przez cały dzień! Taki punkt będzie czynny między innymi w Sosnowcu i Tarnowskich Górach.

Jeszcze się nie spisałeś w Spisie Powszechnym? W najbliższą sobotę będziesz miał na to naprawdę dużo czasu. Centralne Biuro Spisowe  zaprasza na noc spisową!

W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia spisu oraz w celu zapewnienia wysokiej kompletności wyników spisu powszechnego ludności i mieszkań w 2021 r. Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o zorganizowaniu na terenie całego kraju akcji „Noc Spisowa”. Nasza gmina także weźmie udział w tej akcji – podkreśla Rafał Zawartka, koordynator Biura Spisowego w Sosnowcu.

„Noc Spisowa” w Sosnowcu odbędzie się 25 września w godz. 8:00-24:00 w Urzędzie Miejskim (budynek przy Al. Zwycięstwa 20) oraz w Centrum Informacji Miejskiej  ul. Warszawska 3 (przejście podziemne pod dworcem PKP).

Ponadto przypominamy, że w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu (budynek przy Al. Zwycięstwa 20) można się spisać w tygodniu w dniach poniedziałek – czwartek w godz. 7:30-18:00 oraz w piątek do godz. 15:00.

Z kolei w Tarnowskich Górach „Noc Spisowa” zaplanowana jest w budynku  Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2.  Sosnowiec i Tarnowskie Góry to nie jedyne punkty w których zaplanowana jest akcja spisowa. Pełną listę miejsc gdzie można się jutro spisać znajdziecie TUTAJ.

Niezależnie od zaplanowanego na jutro wydarzenia wciąż spisać można się osobiście w punkcie, u rachmistrza, online albo telefonicznie. Infolinia spisowa dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 pod numerem: 22 279 99 99.
Przypominamy, że zgodnie z prawem udział w Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy! 

źródło: UM Sosnowiec 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content