play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Nowa „kopalnia” w Katowicach. Szansa na wystartowanie z biznesem

today1 marca 2021

Background

Jest nowa „kopalnia” w Katowicach. Jednak zamiast węgla, wydobywa innowacje i dobre pomysły. Konkurs „Kopalnia Start-upów” może być szansą dla nowych przedsiębiorstw.

Dziś rusza nabór wniosków do miejskiego konkursu „Kopalnia Start-upów”. To pierwszy tego typu konkurs w naszym regionie. Może okazać się szansą dla nowych przedsiębiorców ruszających ze swoimi biznesami.

– W ciągu 3 lat na nagrody przeznaczymy milion złotych, a w pierwszej edycji  na trójkę laureatów czeka 330 tysięcy złotych do podziału, w tym dwuletnie pakiety na wynajem biura w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Rawa.Ink. „Kopalnia Start-upów” to konkurs którego organizatorem jest miasto Katowice. Jest to pierwszy tego typu konkurs organizowany na Śląsku, a jego celem jest wybór najlepszych start-upowych projektów rodem z Katowic – mówi Radiu Piekary Michał Łyczak z Urzędu Miasta w Katowicach.

Dla zwycięzcy przewidziane jest 150 tysięcy złotych. Uczestnicy konkursu będą mogli współpracować z cenionymi ekspertami, poszerzając swoją wiedzę w zakresie innowacji, kompetencji biznesowych, zarządzania projektami, czy kierowania zespołem.

Proces konkursowy potrwa do czerwca, jednak pierwszy etap minie za niespełna dwa tygodnie. Wszystkie aktualności, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: kopalniastartupow.katowice.eu

 

/ilustracja poglądowa

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content