play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Pszczyna

Nowa wyszukiwarka połączeń dla powiatu pszczyńskiego

today1 kwietnia 2021

Background

Wszystkie kursy w jednym miejscu. Pasażerowie z Pszczyny i okolic mają już nową wyszukiwarkę połączeń autobusowych kursujących po powiecie i okolicy.

Jest wygodna, przejrzysta i dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Starostwo powiatowe w Pszczynie uruchomiło nową stronę internetową komunikacji powiatowej.

Wszystko na miejscu

Na stronie www.komunikacja.powiat.pszczyna.pl pasażerowie znajdą aktualny rozkład jazdy oraz wiele innych pomocnych funkcji.

To linie powiatowe, komercyjne oraz gminne. Nowością jest wygodna wyszukiwarka trasy, za pomocą której wybieramy interesująca nas linię, przystanek oraz godzinę odjazdu, po czym wyświetla się informacja o interesującym nas kursie. Wszystkie rozkłady jazdy zamieszczone zostały także w wersji do druku.

Na stronie znajdziemy także cenniki biletów, informację o przewoźnikach, komunikaty oraz przejście do aplikacji „Kiedy przyjedzie”, dzięki której poznamy faktyczny, a nie planowany czas przyjazdu autobusu na dany przystanek.

Nie tylko na komputer

Strona jest teraz responsywna co oznacza, że można swobodnie korzystać z niej zarówno na komputerze, laptopie, smartfonie czy tablecie. Dopasowuje się ona automatycznie do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Grafika nowej strony nawiązuje do wyglądu uruchomionej początkiem roku nowej witryny powiatu pszczyńskiego.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content