play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Nowe oblicze Przedszkola nr 14 w Zabrzu ZDJĘCIA

today11 lutego 2020

Background

Nowe oblicze Przedszkola nr 14 w Zabrzu. Dziś w placówce odbyło się spotkanie podsumowujące szereg prac związanych z termomodernizacją budynku. Zaproszeni goście mogli zobaczyć, jak zmienił się jej wizerunek. Spotkanie było również okazją dla przedszkolaków do zaprezentowania swoich talentów.

W ramach termomodernizacji ocieplono ściany budynku, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową. Przedszkole zyskało m.in. nową instalację wewnętrzną C.O i C.W.U. oraz elektryczną. Wykonano izolację ścian przyziemia, docieplono strop, przedłużono połacie dachowe, a także docieplono przegrody zewnętrzne budynku. Dodatkowo wymieniono ogrodzenie oraz rynny i rury spustowe. Koszt zakończonej inwestycji to ok. 700 000 zł.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Oś priorytetowa IV Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 4.3. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej, Poddziałanie: 4.3.1. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej – ZIT.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content