play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Nowe wakacyjne kierunki z Pyrzowic. Na liście lotów Kuba i Tajlandia

today22 czerwca 2021

Background

Jeśli ktoś z decyzją o egzotycznych wakacjach czeka do zimy to od tego roku będzie miał nowe możliwości lotów z Pyrzowic. Śląski port lotniczy właśnie poinformował, że zostaną uruchomione kolejne dwa kierunki dalekodystansowe.

W nadchodzącym sezonie zimowym oferta wakacji z Katowice Airport poszerzy się o kolejne dwa dalekodystansowe, bezpośrednie kierunki tj. o Kubę i Tajlandię. Zgodnie z zapowiedziami biura podróży pierwszy lot do Varadero zostanie obsłużony 6. listopada bieżącego roku. Z kolei inaugurację Bangkoku w Tajlandii zaplanowano dwa dni później czyli na 8. listopada. Obydwa kierunki obsługiwane będą z Pyrzowic do połowy marca 2022 roku.-zapowiada  Piotr Adamczyk, rzecznik prasowy Katowice Airport i dodaje, że to kolejne dalekodystansowe kierunki z Pyrzowic:

-Tajlandia i Kuba to kolejne czarterowe, bezpośrednie, dalekodystansowe trasy z Pyrzowic na sezon zima 2021/2022. Oprócz nich dostępne są także: Meksyk, Dominikana i Malediwy. Wszystkie połączenia obsługiwane będą za pomocą bazującego w Katowicach Boeinga 787 dreamliner Polskiej Linii Lotniczych LOT.

Dalekie kierunki cieszą się sporym zainteresowaniem. Co tydzień z Pyrzowic odlatuje pełny dreamliner na Dominikanę i do Meksyku.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content