play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Nowe widowisko mappingowe w świerklanieckim parku

today24 listopada 2022

Background

Już teraz myślą o Dniu Zakochanych i o nowej atrakcji w świerklanieckim parku. Stowarzyszenie Wrazidlok, realizator widowiska mappingowego „Miłość Blanki i Guida” na fasadzie Pałacu Kawalera, ma nowy pomysł. W przyszłym roku chce uruchomić mappingowy teledysk do utworu zespołu Universe „ W taką ciszę”.

Stowarzyszenie WRAZIDLOK i Gmina Świerklaniec pracują nad uruchomieniem w przyszłym roku pierwszego w Polsce stacjonarnego teledysku mappingowego do utworu „W taką ciszę” zespołu UNIVERSE. Premierę widowiska zaplanowano na Walentynki przyszłego roku. Mapping ozdobi fasadę Pałacu Kawalera, który znajduje się w świerklanieckim Parku.

– Współpraca ze Stowarzyszeniem WRAZIDLOK z roku na rok nabiera rumieńców. Po sukcesie mappingu „Miłość Blanki i Guida”, który był sukcesem artystycznym i frekwencyjnym czas na realizację walentynkowego przedsięwzięcia. W niedzielę 12 lutego 2023r. na fasadzie Pałacu Kawalera wyświetlony zostanie teledysk mappingowy wzbogacający romantyczną piosenkę doznaniami wizualnymi. Zapraszam na to wydarzenie wszystkie zakochane pary, bo wszak nasz Park upodobali oni sobie na długie spacery – wyjaśnia Marek Cyl, wójt gminy Świerklaniec.

 

 

Prace nad projektem już ruszyły. Ruszyła także zbiórka publiczna mająca wesprzeć jego realizację.

– Rozpoczęliśmy zbiórkę publiczną na realizację pokazu mappingowego. Zapraszamy wszystkich zakochanych, wielbicieli zespołu UNIVERSE do wpłat. Szukamy także osób, które w dniu uroczystej inauguracji teledysku mappingowego chciałby publicznie oświadczyć się ukochanej osobie – opowiada o realizacji pomysłu Łukasz Zimnoch, prezes Stowarzyszenia WRAZIDLOK

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/vva2fe?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_confirmation

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content