play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozrywka

Noworoczny koncert z orkiestrą policyjną w MDK w Piekarach Śląskich [ZDJĘCIA]

today27 stycznia 2020

Background

W niedzielę, w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich odbył się wyjątkowy Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W wypełnionej po brzegi auli zagrali policyjni muzycy pod batutą sierż. szt. Daniela Grodzińskiego.

Na scenie pojawili się także Karolina Leszko, Anna Bystroń-Jajkiewicz, Marcin Jajkiewicz, Emilia Franica  – obdarzona niezwykłym głosem dziesięciolatka, Renata Dworak oraz Zespół Wokalny “Miraż” z Raciborza. Goście wydarzenia mogli wsłuchać się w największe przeboje muzyki rozrywkowej i nie tylko. Koncert poprowadził mł. asp. Marek Jon z Gabinetu Komendanta Wojewódzkiego KWP w Katowicach. Zaproszenie przyjęło wielu znakomitych gości wśród których była senator Halina Bieda, dr Aleksandra Wentkowska, pełnomocnik terenowy Rzecznika Praw Obywatelskich, Komendant Szkoły Policji w Katowicach, szefowie jednostek policji z Piekar Śląskich, Bytomia, Świętochłowic,Gliwic i Rudy Śląskiej oraz Naczelnik Gabinetu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach wraz ze swoim zastępcą.  Prezydent Miasta z przewodniczącym Rady Miasta złożyli życzenia zebranym, a po koncercie panie otrzymały czerwone róże.

 

 

Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach niezmiennie, aktywnie przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku formacji w społeczeństwie. Gratulujemy!

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content