play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji w Bytomiu

today12 marca 2020

Background

Nowy system kolejkowy w Wydziale Komunikacji w Bytomiu. W Urzędzie Miasta w Bytomiu zastosowano rozwiązanie, które ma poprawić komfort obsługi klienta.

Na stronie Urzędu Miasta w Bytomiu pojawiła się następująca informacja:

„Dobra wiadomość dla klientów załatwiających sprawy urzędowe w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Właśnie ruszył nowy system kolejkowy, który poprawi komfort obsługi klientów.

Nowością w naszym urzędzie jest możliwość umówienia wizyty przez internet. Z tego udogodnienia będą mogli skorzystać klienci załatwiający sprawy związane z zarejestrowaniem pojazdu, wykreśleniem i dopisaniem współwłaściciela czy zgłoszeniem demontażu pojazdu – mówiła Alina Staciwa, Naczelniczka Wydziału Komunikacji UM.

Nowy system umożliwi też klientom umówienie wizyty po odbiór zatrzymanego czy też stałego dowodu rejestracyjnego, a także wtórnika karty pojazdu. Warto dodać, że umówienie wizyty przez internet nie będzie wiązało się z logowaniem do systemu  i zakładaniem konta.

Dla klientów dużym ułatwieniem będzie moduł umożliwiający podgląd sytuacji obsługi klientów za pośrednictwem dowolnej przeglądarki w tym przez urządzenia mobilne i przygotowanie klienta na wizytę w odpowiednim momencie.

Jesteśmy przekonani, że nowy system zdecydowanie uporządkuje naszą pracą i mam nadzieję znacznie poprawi sprawność obsługi – mówi Alina Staciwa. Nowy biletomat zainstalowano w holu głównym bytomskiego ratusza. Obsługuje on także Wydział Spraw Obywatelskich oraz Biuro Paszportowe.”

Umów wizytę w Wydziale Komunikacji na: https://bezkolejki.eu/umbytom/Reservation

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content