play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

”O seksualności, bliskości i o spaniu na jednym łóżku”- wykład w Teatrze Korez

today6 lutego 2020

Background

”O seksualności, bliskości i o spaniu na jednym łóżku”- to tytuł otwartego wykładu, który 14 lutego o godzinie 18.45 odbędzie się w Teatrze Korez w Katowicach. Prelekcję na ten temat wygłosi dr Dagna Kocur- opiekun Koła Naukowego Seksuologii na Wydziale Nauk Społecznych (WNS). Podczas wydarzenia będzie można także wygrać m.in. zaproszenia do restauracji i SPA. Słodkim upominkiem będą cukierki krówki z takimi hasłami jak: Zakochani są wśród nas!,  Cóż wiemy o miłości…,  Zawsze tam gdzie Ty! 

”O seksualności, bliskości i o spaniu na jednym łóżku”- to wykład poświęcony ogółowi zachowań wynikających z popędu płciowego. Jego celem jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb seksualnych człowieka. Zakochanie zaś, często błędnie nazywane jest miłością. Zakochani to banda narkomanów, którzy pod wpływem koktajlu hormonów wchodzą w stan związania emocjonalnego z drugą osobą. Od pożądania do miłości jeden krok? To fizyczne przyciąganie rozpoczyna większość znajomości, które kończą się dłuższym lub krótszym, ewentualnie żadnym związkiem. Chociaż związek bardzo opiera się na pożądaniu, to jednak przyciąganie, namiętność czy tzw. chemia stanowią tego bardzo istotna podstawę.

Organizatorem spotkania jest Uniwersytet Śląski w Katowicach wraz z Teatrem Korez. Uczestnicy wykładu będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród, w którym do wygrania będą między innymi:

 1. Kolacja dla dwojga, ufundowana przez Restaurację Patio w Katowicach.

 2. Randka w spa, ufundowana przez Salon Metamorfoza w Mysłowicach.

 3. Bilety dla pary do Teatru Korez.

Słodkim upominkiem będą cukierki krówki z hasłami:

 1. WNS – Zakochani są wśród nas!

 2. WNS – Cóż wiemy o miłości…

 3. WNS – Zawsze tam gdzie Ty!

 4. WNS – Tylko mnie kochaj!

 5. WNS – Pokochajmy Się!

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content