play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Siemianowice Śląskie

Siemianowice: Odczuwasz smutek i przygnębienie? Ośrodek Interwencji Kryzysowej oferuje pomoc

today12 listopada 2020

Background

Siemianowice: Odczuwasz smutek i przygnębienie? Ośrodek Interwencji Kryzysowej oferuje pomoc. Gabinety psychoterapeutów przeżywają prawdziwe oblężenie. Coraz więcej osób nie radzi sobie ze skutkami długotrwałej izolacji. Ośrodek Interwencji Kryzysowej wychodzi naprzeciw mieszkańcom Siemianowic potrzebującym psychologicznego wsparcia. Spotkania z terapeutami odbywają się za pośrednictwem Skype’a. Osoby które nie posiadają komputera, mogą skorzystać ze sprzętu w ośrodku. Telefony do sekretariatu OIK:  32 762 81 44  lub  32 762 81 00.

Odczuwasz smutek i przygnębienie? Ośrodek Interwencji Kryzysowej oferuje pomoc. Instytucja wychodzi naprzeciw obecnym zaleceniom epidemiologicznym i zachęca do korzystania z pomocy psychologicznej zdalnie,  przez komunikator Skype.

Aby umówić wizytę, w pierwszej kolejności należy skontaktować się z sekretariatem telefonicznie, w celu umówienia terminu z konkretnym psychologiem. Dla osób które z różnych przyczyn nie mają możliwości połączenia się przez Skype ze swojego domu, udostępniono komputer w Ośrodku z którego można skorzystać. Jeśli będzie potrzeba pracownik na miejscu pomoże zalogować się i połączyć z psychologiem. Telefony do sekretariatu OIK:  32 762 81 44  lub  32 762 81 00.

 

fot. zdjęcie poglądowe pixabay.com

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content