play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Ogrody Królowej Bony – piękne osiedle na Śląsku ZDJĘCIA

today17 listopada 2020

Background

Zieleń, komfort, bliskość centrum miasta i łatwy dojazd do pracy czy szkoły. To wszystko wyznaczniki pięknego miejsca do zamieszkania, które znajdziesz w Ogrodach Królowej Bony.

Ogrody Królowej Bony to prestiżowy projekt charakteryzujący się znakomitą lokalizacją w sercu gliwickiej starówki. Projekt obejmuje trzy wielorodzinne budynki o nowoczesnej bryle. Ich niepowtarzalny wygląd został uzyskany dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii oraz szlachetnych surowców.

Nowoczesne budynki stanowią część kompleksu Ogrodów Królowej Bony, na który składają się wcześniej zrealizowane inwestycji Radan Deweloper. Począwszy od kamienic przy ul. Górnych Wałów 21 i 23, które przeszły gruntowną renowację i modernizację z dużą dbałością o każdy szczegół, odzyskując dawny blask i stając się ozdobą architektury ulicy. Poprzez zabytkowy, okazały budynek przy ul. Królowej Bony 13/Księcia Ziemowita 10, który jest prawdziwą perłą architektury, a dzięki przeprowadzonej rewitalizacji stał się unikatową przestrzenią do życia.

Wybudowany w 1927 r., stanowi jeden z nielicznych zachowanych przykładów ceglanego ekspresjonizmu. Bogaty formą geometryczną portal główny oraz niespotykane, majestatyczne rzeźby zdobiące fasadę podkreślają wyjątkowy charakter tego miejsca.

Unikalny mikroklimat

Ogrody Królowej Bony to połączenie prestiżu z wygodą, historii i sztuki z naturą i nowoczesnością. W centrum kompleksu znajduje się tężnia solankowa, która pozwala wytworzyć w najbliższym otoczeniu specyficzny mikroklimat, z nieocenionym wpływem na zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców. Dodajmy, że to jedyna inwestycja w centrum miasta z garażem podziemnym, tężnią solankową oraz placem zabaw dla dzieci w otoczeniu kojącej zieleni, co tworzy klimat zacisza. Ogrody usytuowane w centrum miasta zapewniają wreszcie doskonałą komunikację oraz bliskość wszelkich wygód, jakie daje miasto. Nowoczesne rozwiązania zapewniają codzienną wygodę, komfort i bezpieczeństwo, niezależnie od stylu życia nowych mieszkańców.

Zmieniają się Gliwice

Miejsce, które jeszcze kilka lat temu było zaniedbanym, opuszczonym zapleczem kamienic przy ul. Górnych Wałów, dzisiaj jest reprezentacyjnym fragmentem serca Starówki w pobliżu Rynku czy Katedry św. Apostołów Piotra i Pawła.

Czego konkretnie mogą spodziewać się mieszkańcy Ogrodów Królowej Bony. Wypunktujmy:

• 170 mieszkań o metrażu od 24 do 77,83 m2 z atrakcyjnymi tarasami i balkonami

• miejsc parkingowych oraz komórek lokatorskich w podziemnej hali garażowej

• nowoczesnych wind

• tężni solankowej w centrum osiedla;

• starannie zagospodarowanego terenu oraz placu zabaw;

• bliskości punktów usługowych i rekreacyjnych

• coś o bezpieczeństwie ( brama, zamknięcie)

Wszystkie szczegóły inwestycji na stronie: radan.com.pl

Materiał we współpracy z partnerem

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content