play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Opera Śląska: Zaprojektuj „Bajkowy kostium teatralny”. Konkurs plastyczny dla najmłodszych

today25 maja 2020

Background

Zaprojektuj „Bajkowy kostium teatralny”. Konkurs plastyczny dla najmłodszych. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Opera Śląska zaprasza młodych widzów do udziału w konkursie plastycznym, adresowanym do dzieci w wieku do 14 roku życia. Na konkurs można nadesłać tylko jedną pracę, wykonaną dowolną techniką. Termin nadsyłania upływa 29 maja o godzinie 10, a ogłoszenie wyników odbędzie się 1 czerwca. Do wygrania są rodzinne zaproszenia do Opery Śląskiej i gadżety operowe.

Zaprojektuj „Bajkowy kostium teatralny”- to nowe wyzwanie dla najmłodszych miłośników bytomskiej sceny.  Pióra, cekiny, woale, wspaniałe kapelusze czy magiczne różdżki…kostiumy na scenie zapierają dech w piersiach i budzą nasz zachwyt. A gdyby tak…samemu zaprojektować kostium do spektaklu operowego, operetkowego lub baletowego? Teraz jest taka możliwość. Królowa Nocy, księżniczka Turandot, Madama Butterfly, Nemorino, a może książę z „Dziadka do orzechów” lub jeszcze inny bohater? Dla chętnych przygotowane są też szablony, ale nie jest wymagane, aby się nimi posłużyć. Na konkurs można nadesłać tylko jedną pracę, wykonaną dowolną techniką. Termin nadsyłania upływa 29 maja o godzinie 10, a ogłoszenie wyników odbędzie się 1 czerwca.

Wyłonionych zostanie pięcioro laureatów. Wszystkie szczegóły wraz z adresem wysyłki znajdują się w regulaminie na stronie www.opera-slaska.pl zakładka Aktualności i Edukacja. Tam również formularz zgłoszeniowy i oświadczenie. Do wygrania są rodzinne zaproszenia do Opery Śląskiej i gadżety operowe.

Link do strony : https://opera-slaska.pl/…/konkurs-plastyczny-quotbajkowy-ko…

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content