play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Ośrodek Rehabilitacji działający przy piekarskim szpitalu wznawia działalność

today8 maja 2020

Background

Ośrodek Rehabilitacji działający przy piekarskim szpitalu wznawia działalność. Już w poniedziałek, 11 maja, pierwsi pacjenci zostaną przyjęci przez rehabilitantów. Działalność placówki została wstrzymana ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce.

Od poniedziałku, tj. 11 maja, Ośrodek Rehabilitacji działający przy piekarskim szpitalu wznawia swoją działalność. Należy jednak pamiętać, że wizyty będą się odbywać tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Co więcej, placówka informuje, że wizyty zaplanowane na kwiecień i maj zostaną przesunięte o 8 tygodni, ze względu na zamknięcie ośrodka. O kolejnych terminach pacjenci będą informowani telefonicznie.

– Ze względu na obecną sytuację wprowadziliśmy reżim sanitarno-epidemiologicznym, który pozwoli nam ponownie przyjmować pacjentów, zachowując maksimum bezpieczeństwa.  Bardzo prosimy o wyrozumiałość, ale zmusza nas do tego obecna sytuacja. W pierwszej kolejności przyjmowani będę pacjenci, którzy mieli zaplanowaną rehabilitację w marcu. Nikomu wizyta nie przepadnie tylko przesunie się w czasie – mówi  Maja Biedal, kierownik ośrodka.

Co ważne, w ośrodku obowiązywać będą wszystkie środki bezpieczeństwa i tak, na rehabilitację pacjenci wchodzą w maseczkach i rękawiczkach. Należy również pamiętać, że na terenie ośrodka nie można używać telefonu komórkowego.

Osoby posiadające nowe skierowania na rehabilitację mogą wrzucać je, do specjalnie przygotowanej skrzynki przed ośrodkiem. Ważne, by wraz ze skierowaniem podać swój numer telefonu.

Wszystkie sprawy dotyczące rehabilitacji można załatwić telefonicznie pod nr tel. 32 284 54 35 oraz mailowo pod adresem: osrodek.rehabilitacji@onet.pl

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content