play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Piekary Śląskie: Parking przy MOSiR niedostępny do końca miesiąca. Rozpoczęły się nowe inwestycje

today8 sierpnia 2022

Background

Parking przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich – znajdujący się wzdłuż ogrodzenia ośrodka – jest od dziś niedostępny dla kierowców. To z uwagi na prowadzone tam inwestycje.

Urząd Miasta Piekary Śląskie informuje, że w związku z budową ścieżki rowerowej, chodnika oraz nowych miejsc postojowych przy ul. Olimpijskiej nie ma od dziś możliwości skorzystania z miejsc parkingowych wzdłuż ogrodzenia terenu MOSiR. Dostępne są inne miejsca, gdzie można zostawić samochód.

Parking przy MOSiR niedostępny. Gdzie zostawić auto?

Roboty drogowe, budowa nowej kanalizacji, ścieżek rowerowych, chodnika oraz dodatkowych miejsc parkingowych przy ul. Olimpijskiej rozpoczęła się w lipcu i odbywa się nieopodal placu zabaw, obiektów sportowych i basenu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od dziś, 8 sierpnia, nie będzie można korzystać z miejsc postojowych znajdujących się wzdłuż ogrodzenia MOSiR. Dotychczasowe miejsca parkingowe będą wyłączone z użytkowania do końca sierpnia br.  Miejsc parkingowych jednak przybędzie. Warto jednak zaznaczyć, że wraz z budową ścieżki i chodnika, wykonywana jest również budowa kolejnych miejsc postojowych. Gdzie póki co zostawić samochód?

Zmotoryzowani, którzy chcą skorzystać z obiektów sportowych, placu zabaw oraz basenu proszone są o parkowanie na miejscach postojowych przy ul. Gen. Stanisława Maczka oraz na terenie centrum przesiadkowego przy ul. Papieża Jana Pawła II.

Fot. UM Piekary Śląskie

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content