play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Zagłębie

Pedofil z Czeladzi w rękach policji. Wpadł kiedy przyjechał na spotkanie z dziewczynką

today30 czerwca 2020

Background

W ręce kryminalnych z będzińskiej komendy wpadł 32-letni mieszkaniec Czeladzi, który komunikując się przez internet usiłował nakłonić 13-letnią dziewczynkę do poddania się innej czynności seksualnej. Zatrzymanie mężczyzny możliwe było dzięki mieszkańcowi Wrocławia, który współpracował już przy podobnych zatrzymaniach z policją w całym kraju. 32-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Pod koniec minionego tygodnia mieszkaniec Wrocławia przekazał informację będzińskim policjantom o 32-letnim mieszkańcu Czeladzi, z którym nawiązał kontakt za pośrednictwem popularnego, internetowego portalu komunikacyjnego. Mężczyzna był przekonany, że nowo nawiązana znajomość i dalsza korespondencja prowadzona jest z 13-letnią dziewczynką. W trakcie rozmowy bardzo szybko przeszedł do złożenia propozycji małoletniej poddania się innej czynności seksualnej. 32-latek nalegał na spotkanie proponując w zamian pieniądze.

W umówionym z pedofilem miejscu zamiast 13-latki pojawił się mieszkaniec Wrocłąwia wraz z będzińskimi policjantami. Mieszkaniec Czeladzi usłyszał już zarzut składania małoletniej propozycji poddania się innej czynności seksualnej. Policjanci zabezpieczyli także należący do niego sprzęt komputerowy, który będzie sprawdzony między innymi pod kątem pornografii dziecięcej. Na czas prowadzenia postępowania 32-latek został objęty policyjnym dozorem.

Foto i źródło: Policja Będzin

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content