play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekarscy policjanci zatrzymali złodzieja telefonów

today9 lipca 2020

Background

Piekarscy policjanci zatrzymali złodzieja telefonów. Mieszkaniec Sosnowca, podejrzewany o kradzież telefonu z jednego z piekarskich sklepów wpadł w ręce śledczych. Jak się później okazało, nie była to jego pierwsza kradzież.

Sprawą kradzieży telefonu komórkowego z jednego ze sklepów w Piekarach Śląskich zajęli się śledczy, próbując ustalić sprawcę. Po przeanalizowaniu materiałów dowodowych, policjanci ustalili dane złodzieja, po czym w poniedziałek odwiedzili go w jego mieszkaniu. 36-latek był kompletnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, nie stawiał oporu przy zatrzymaniu. Kryminalni przeszukali lokal mieszkańca Sosnowca – zabezpieczyli telefon o wartości kilku tysięcy złotych, który jak się okazało został skradziony w czerwcu w Dąbrowie Górniczej.

Zatrzymany podczas przesłuchania przyznał się do licznych kradzieży na terenie województwa śląskiego. Złodziej usłyszał już pięć zarzutów dotyczących kradzieży telefonów o łącznej wartości blisko 15 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

 

źródło/foto: KMP Piekary Śląskie

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content