play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekarskie cztery pory roku – KONKURS fotograficzny

today3 lutego 2021

Background

Jedno miasto, wiele ujęć. Piekary Śląskie będą celem obiektywów przez najbliższe miesiące. Do października będzie można przesyłać własne fotografie, prezentujące miasto o różnych porach roku.

Można zaistnieć w roli fotografa, ale też zgarnąć atrakcyjną nagrodę finansową. W Piekarach Śląskich organizowany jest konkurs fotograficzny, a najlepsze prace znajda się w przyszłorocznym kalendarzu. Nie trzeba specjalnych zgłoszeń, wystarczy przesłać zdjęcia na adres kulturalnepiekary@piekary.pl

– Wystarczy wykonać ciekawe zdjęcie Piekar Śląskich i przesłać je do nas.  Najlepsze prace znajdą się w kalendarzu na 2022 rok. Zdjęcia muszą zawierać elementy pozwalające jednoznaczne powiązanie ich z miastem – mówi reporterowi Radia Piekary Wojciech Maćkowski z piekarskiego magistratu.

Kalendarz będzie ilustrował poszczególne miesiące w Piekarach Śląskich.

– Finalnie kalendarz otrzyma format A3 i będzie zawierał 12 zdjęć obrazujących poszczególne miesiące w naszym mieście. Nagrody zostaną przyznane autorom zdjęć, które uzyskają najwyższą ocenę jury. Za I miejsce będzie to nagroda pieniężna w wysokości 1 000 złotych – dodaje w rozmowie z Radiem Piekary Wojciech Maćkowski.

Do zakończenia konkursu zostało jeszcze sporo czasu, bo termin nadsyłania prac mija dopiero w październiku, ale już teraz warto uwiecznić na fotografii np. zimę w Piekarach Śląskich.

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content