play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozrywka

Piekarskie „Zacisze” zaprasza na seanse. Kino otwarte już w ten weekend!

today12 lutego 2021

Background

Na razie na otwarcie nie zdecydowały się największe sieci, ale mniejsze kina dla widzów od dzisiaj są już dostępne. Tak jest na przykład z Kinem Zacisze w Piekarach Śląskich. To ważne dla widzów, bo wielkimi krokami zbliżają się Walentynki.

Kino Zacisze otwiera się dla widzów. Repertuar kina będzie taki, jak planowany był w listopadzie, kiedy kino trzeba było zamknąć. Po powrocie do seansów Kino Zacisze będzie miało coś odpowiedniego dla widzów w każdym wieku – także na walentynki.

– Wrócimy do tytułu, który mieliśmy puścić tuż przed zamknięciem – w listopadzie – „After 2″, czyli tytuł jak najbardziej romantyczny. Będzie oczywiście coś dla dzieci – tu mamy powrót do Bajki za piątaka – „Waleczne rybki”, ale również i dla starszej widowni, młodzieżowej, rodziców zresztą też zapraszamy – „Tajemniczy ogród” – najnowsza adaptacja. Taki wyjątek, pokaz przedpremierowy, najlepszy film europejski 2020 roku, z Madsem Mikkelsenem – świetnym, „Na rauszu” – mówi Radiu Piekary dyrektor Kina Zacisze, Jakub Pudełko.

Oczywiście w kinie będą obowiązywały obostrzenia pandemiczne. To połowa miejsc na widowni, obowiązek noszenia maseczek, klimatyzacja i specjalne filtry, które zapewnią wymianę świeżego powietrza na sali.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.kinozacisze.pl

 

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content