play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Złodzieje ogrodzenia zatrzymani. Jeden z nich jest poszukiwany przez niemiecką policję

today26 października 2021

Background

Policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli elementy ogrodzenia szpitala. To nie jedyne problemy jakie sprawili sobie złodzieje.

Jak podała dziś do informacji piekarska policja, w ubiegły piątek mundurowi zatrzymali trzech złodziei. Mężczyźni zdemontowali i ukradli elementy ogrodzenia szpitala

Policjanci z piekarskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o mężczyznach, którzy zdemontowali metalowe ogrodzenie jednego ze szpitali i oddalili się stronę ul. Bytomskiej – informuje nas Łukasz Czepkowski z KMP w Piekarach Śląskich.

Funkcjonariusze natrafili na sprawców przy ul. Granicznej. Mężczyźni po zauważeniu policjantów podjęli próbę ucieczki, ale stróże prawa szybko poradzili sobie z tym faktem i zatrzymali złodziei. Kradzież ogrodzenia nie była jednak jednym problemem zatrzymanych.

Policjanci ujawnili przy mężczyznach skradzione elementy oraz narzędzia. Dodatkowo jeden z nich posiadał także amfetaminę, a drugi okazał się poszukiwany przez niemieckie organy ścigania – mówi naszemu reporterowi Czepkowski.

Skradzione elementy wróciły do właścicieli. Sprawcy trafili do aresztu. Przedstawiono im także zarzuty, do których się przyznali. Mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content