play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Piekary Śl.: Wypłacił 5 TYSIĘCY nie swoją kartą. Szuka go policja! ZDJĘCIA

today9 lutego 2021

Background

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który miał wypłacić gotówkę przy użyciu cudzej karty bankomatowej. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 85 322 00, lub napisz wiadomość na adres e-mail: kryminalny@piekary.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich poszukują sprawcy wypłaty pieniędzy przy użyciu cudzej karty bankomatowej. Z ustaleń śledczych wynika, że mieszkaniec Piekar Śląskich pod koniec ubiegłego roku zostawił swój portfel w jednym ze sklepów. Niestety zguba trafiła w ręce nieuczciwego znalazcy, który skorzystał z karty znajdującej się w środku i wypłacił z konta bankowego łącznie kwotę 5 tysięcy złotych. Wizerunek mężczyzny zarejestrowała kamera znajdująca się w bankomacie.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego o kradzież, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 85 322 00, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – e-mail: kryminalny@piekary.ka.policja.gov.pl. 

 

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content