play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Piekary Śląskie: Akcja służb w bloku przy Piotra Skargi. Nie żyje jedna osoba

today28 grudnia 2018

Background

Wiemy więcej o pożarze w mieszkaniu w bloku przy ulicy Piotra Skargi w Piekarach Śląskich. O silnym zadymieniu w tamtym rejonie informowali mieszkańcy. Niestety jak potwierdził nam Rafał Blachiński z piekarskiej straży pożarnej w pożarze zginął 78-letni mężczyzna.

 

  • cover play_arrow

    Piekary Śląskie: Akcja służb w bloku przy Piotra Skargi. Nie żyje jedna osoba Andrzej Zazgórnik

 

Na razie nie wiadomo czy zgon nastąpił przed pojawieniem się ognia. Sprawę zbada teraz prokuratura.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Trzy jednostki straży pożarnej i karetka pogotowia ratunkowego wezwane zostały na ulicę Piotra Skargi w Piekarach Śląskich. Służby otrzymały informacje o zadymieniu w jednym z budynków. Jak ustaliliśmy, jedna osoba jest obecnie reanimowana.

Rzecznik piekarskiej straży pożarnej Marcin Gąsowski poinformował nas, że gdy strażacy pojawili się na miejscu zdarzenia, w mieszkaniu znajdującym się w bloku przy ulicy Piotra Skargi 18 trwała już akcja reanimacyjna. Okazało się też, że na kuchence gazowej znajdującej się w mieszkaniu znajdował się palący się garnek. Mieszkanie przewietrzono, a dopływ gazu został odcięty. Długi czas na miejscu trwała akcja reanimacyjna, w której uczestniczyli ratownicy medyczni i strażacy. Niestety okazuje się, o czym dowiedział się reporter Radia Piekary, lokator mieszkania zmarł.

Na razie nie wiadomo jeszcze, jaki przebieg miało zdarzenie.

 

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content