play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  Radio Piekary Radio Piekary

 • cover play_arrow

  Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Domowy oprawca w rękach piekarskich policjantów. 76-letni mężczyzna został zatrzymany, bo pobił swoją żonę.

today7 stycznia 2019

Background

Policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali 76-latka podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Mężczyzna w środku nocy miał pobić kobietę, która z obrażeniami została zabrana do szpitala. W ubiegły piątek, sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt. Za przemoc domową oprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. To wtedy policjanci z piekarskiej jednostki otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny. – Na miejscu zastali 76-latka oraz jego żonę. Ustalenia poczynione przez mundurowych wskazywały na to, że mieszkaniec Piekar Śląskich znęca się nad swoją partnerką, z kolei tego dnia miał ją dotkliwie pobić. Policjanci biorąc pod uwagę okoliczności zdarzenia podjęli decyzję o zatrzymaniu agresora – mówi nam Dariusz Dobrzański z piekarskiej policji.

 

 • cover play_arrow

  Piekary Śląskie: Domowy oprawca w rękach piekarskich policjantów. 76-letni mężczyzna został zatrzymany, bo pobił swoją żonę. Marcin Hirnyk

 

Dzięki sprawnej pracy piekarskich śledczych mężczyzna usłyszał już zarzuty znęcania oraz naruszenia czynności narządów ciała i rozstrój zdrowia żony. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. 76-letniemu mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Przy okazji policja apeluje, by zgłaszać mundurowym wszystkie przypadki przemocy domowej.

 

 • cover play_arrow

  Piekary Śląskie: Domowy oprawca w rękach piekarskich policjantów. 76-letni mężczyzna został zatrzymany, bo pobił swoją żonę. Marcin Hirnyk

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content