play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: III Bieg Tropem Wilczym w tę sobotę!

today24 lutego 2020

Background

III Bieg Tropem Wilczym dedykowany pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się 29 lutego 2020 r.

Zapisy będą prowadzone bezpośrednio przed biegiem od godz. 11:00 do 11:45. Zawodnicy wystartują o godz. 12:00.

Start i meta są przy Kopcu Wyzwolenia. Biegacze pokonają 1963 metry. To symboliczna liczba, nawiązująca do roku, w którym ostatni ukrywający się partyzant zginął w walce.

Organizatorami biegu są Urząd Miasta Piekary Śląskie, 34. Śląska Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu, stowarzyszenie Lecymy Durś oraz piekarski MOSiR.

Uczestnictwo w Wydarzeniu jest równoznaczne z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do nagrań i zdjęć oraz wyrażeniem przez uczestnika zgody na ich rozpowszechnianie w celu promocji Wydarzenia poprzez zamieszczanie zdjęć i materiałów filmowych na stronie internetowej Wydarzenia, w mediach społecznościowych (m. in. YouTube, Facebook, G+, Twitter, LinkedIn) oraz we wszelkich drukowanych materiałach promocyjnych związanych z wydarzeniem.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z organizowaniem i rejestracją wydarzenia jest Prezydent Miasta Piekary Śląskie z siedzibą przy ul. Bytomskiej 84, 41-940 Piekary Śląskie, tel.: +48 (32) 39-39-411 (sekretariat); e-mail: um@piekary.pl, bip.piekary.pl. Szczegóły dotyczące przetwarzania znajdują się pod następującym adresem: www.piekary.pl

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content