play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Miejskie Przedszkole nr 7 już po remoncie!

today9 stycznia 2020

Background

Zakrojone na szeroką skalę prace modernizacyjne w Miejskim Przedszkolu nr 7 dobiegły końca. Zmianie uległa nie tylko elewacja budynku, ale również jego wnętrze. Dziś placówka została oficjalnie otwarta.

Prace przeprowadzone w Miejskim Przedszkolu nr 7 przy ulicy Hallera 1 przyniosły znakomity efekt. Dzięki nim zmienił się nie tylko wygląd samego budynku, który jest obecnie ocieplony i kolorowy. Modernizacje przeprowadzone zostały również we wnętrzach – bardzo estetycznie prezentują się nie tylko sale, gdzie dzieci spędzają czas, ale także korytarze czy toalety. Wszystkie te miejsca zostały zaaranżowane tak, by najmłodsi mieszkańcy naszego miasta jak najmilej spędzali każdy dzień.

Zakres prac wykonanych w placówce jest bardzo szeroki, bo zrobiono izolację termiczną ścian, piwnic, drenaż, obróbki blacharskie, parapety, remont schodów, montaż nowej balustrady, posadzek w salkach i nowych drzwi. Ponadto zamontowano nowe grzejniki, wykonano remonty łazienek, pomieszczeń kuchennych i klatek schodowych.

Remont, wykonany w ramach zadania pod nazwą “Termomodernizacja Miejskiego Przedszkola nr 7 ul. Hallera 1 w Piekarach Śląskich”, kosztował łącznie około 1,4 miliona złotych. Dofinansowanie na ten cel pozyskano z Unii Europejskiej.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content