play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Piekary Śląskie: Od piątku nie zapłacisz za wodę w kasie MPWiK

today8 października 2020

Background

Piekary Śląskie: Od piątku nie zapłacisz za wodę w kasie MPWiK.  Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o informuje, że w związku z gwałtownym wzrostem liczby osób zakażonych koronawirusem COVID-19 i rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym,  podjął decyzję o ponownym zamknięciu, począwszy od piątku, 9 października aż do odwołania, punktu kasowego zlokalizowanego w siedzibie Spółki, przy ul. Roździeńskiego 38. Spółka tłumaczy tę decyzję troską o zdrowie Klientów i pracowników. Zawieszona jest także obsługa interesantów w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie Spółki.

Piekary Śląskie: Od piątku nie zapłacisz za wodę w kasie MPWiK. Faktury można opłacać za pośrednictwem przelewów bankowych, na indywidualny numer konta klienta widniejący na otrzymanej fakturze lub korzystając z płatności elektronicznych, wykorzystując możliwości Elektronicznego Biura Obsługi Klienta.
Zarząd MPWiK w Piekarach Śląskich informuje, że pracownicy Spółki pracują normalnie i od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów, a sprawy załatwiać można telefonicznie (32 287 98 02 wew. 350, 351), mailowo (mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl) lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (https://ebok.mpwik-piekary.pl).
fot.pixabay.com

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content