play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Pokazy ratownictwa w czasie ferii

today16 stycznia 2020

Background

Co jeszcze planują służby w najbliższym czasie? Wojciech Krawczyk z piekarskiego WOPR-u informuje o działaniach zaplanowanych na 20 i 22 stycznia.

W poniedziałek 20 stycznia, o godzinie 10:00 na terenie piekarskiego lodowiska odbędzie się kolejny pokaz ratownictwa lodowego, z kolei w środę 22, stycznia odbędzie się wykład dotyczący bezpieczeństwa w Katolickiej Szkole Podstawowej. Początek o godzinie 8:15.

Przypominamy, że na terenie województwa śląskiego trwa akcja “Bezpieczne Ferie 2020”.

Jej celem jest zapewnienie bezpiecznego wypoczynku zimowego dzieciom i młodzieży, a także osobom przebywającym i przemieszczającym się przez teren naszego województwa. Państwowe służby i inspekcje działające na obszarze województwa śląskiego będą monitorować formy wypoczynku zorganizowanego dzieci i młodzieży pod kątem bezpieczeństwa.

Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze: 32 20 77 077. Dzwoniąc pod ten numer, można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych.

 

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content