play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Pościg za kompletnie pijaną kierującą

today2 października 2020

Background

Kompletnie pijana 27-latka zdecydowała się wsiąść za kierownicę. Kiedy śledczy próbowali ją zatrzymać do kontroli, ta zdecydowała się na ucieczkę. Ostatecznie jednak kobieta została zmuszona do zatrzymania pojazdu.

Piekarscy policjanci z wydziału ruchu drogowego znajdując się na ul. Oświęcimskiej usiłowali zatrzymać do kontroli kobietę kierującą Hyundaiem, ta jednak przejechała obok patrolu po czym skręciła w prawo w ulicę Piekarską. Policjanci ruszyli w pościg, który zakończył się przy granicy z pobliskimi Bobrownikami, gdzie kobieta została zmuszona do zatrzymania pojazdu.

Jak się szybko okazało, powodem ucieczki kobiety był stan w jakim zdecydowała się wsiąść za kierownicę. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka Piekar Śląskich w organizmie miała blisko 2 promile alkoholu. Nieodpowiedzialna kobieta została zatrzymana przez śledczych, natomiast samochód odholowano na parking. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content