play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Poszukiwani statyści do filmu „Skarbek”

today19 czerwca 2020

Background

Poszukiwani statyści do filmu „Skarbek”, w tym rodziny z dziećmi.  Zgłoszenia należy wysyłać do niedzieli 21 czerwca br. na adres jakub.wojciekiewicz@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i numer telefonu. Od osób, które się zgłoszą wymaga się całodniowej dyspozycyjności. Zdjęcia będą realizowane w dniach 23-25 czerwca na terenie Parku Rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie.  Część scen do filmu kręcona  była również w Piekarach. Film reżyseruje Tomasz Jurkiewicz. Reżyserem filmu „Skarbek” jest Tomasz Jurkiewicz, a autorem scenariusza Wojciech Kuczok. Fabuła produkcji na razie nie jest znana. 

Domino Film sp. z o.o. – producent filmu “Skarbek” zaprasza statystów do wzięcia udziału w zdjęciach realizowanych w dniach 23-25 czerwca 2020 roku na terenie parku rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie.

Zdjęcia, jak informuje producent filmu, odbędą się z uwzględnieniem wszelkich norm sanitarnych i bezpieczeństwa. Na planie każdy statysta (lub opiekun prawny w przypadku nieletnich) zostanie poproszony o podpisanie regulaminu, w którym określone są zasady bezpiecznej pracy podczas zajęć.

for. Domino Film

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content