play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozrywka

Piekary Śląskie: Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych, czyli SPI nie ŚPI

today11 lutego 2020

Background

SPI nie ŚPI, czyli Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych organizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Piekary Śląskie oraz Ośrodek Kultury „Andaluzja” odbędzie się już po raz dziewiąty w Piekarach Śląskich w Ośrodku Kultury „Andaluzja” w sobotę 21 marca.

Wydarzenie, które zostało zainicjowane kilka lat temu przez ówczesnych młodzieżowych radnych, co roku umożliwia zaprezentowanie się na scenie uznanego na mapie regionu i kraju ośrodka kultury wykonawcom i zespołom, które dopiero często stawiają swoje pierwsze kroki na rynku muzycznym. Sympatycy muzyki będą mogli liczyć na dobrą zabawę przy dźwiękach różnych gatunków muzycznych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych wykonawców, zespoły instrumentalno-wokalne, solistów o zgłaszanie się do 10 marca wysyłając zgłoszenia na adres: administrator@okandaluzja.pl
Regulamin do pobrania TUTAJ.

Karta zgłoszeniowa dostępna jest pod tym adresem.

Aby dokonać zgłoszenia, należy dostarczyć: wypełnioną Kartę Zgłoszenia oraz od 1 do maksymalnie 2 utworów demo, które będą podstawą oceny zespołu/wykonawcy podczas eliminacji.
Dla laureatów Przeglądu jak w poprzednich latach jedną z nagród będzie możliwość występu przed szeroką publicznością podczas lipcowych Dni Miasta Piekary Śląskie, a ponadto nagroda finansowa oraz dodatkowe nagrody specjalne.

Rok temu pierwsze miejsce i nagrodę finansową jury przyznało w kat. zespołów grupie Absynth. Wyróżnienie powędrowało do zespołu Terapolka oraz ekipy Tree of Sounds, którzy otrzymali dodatkową nagrodę, możliwość występu na Dniach Miasta Piekary Śląskie. Wśród solistów triumfowała piekarzanka Zuzanna Niewiadomska. Wyróżnienia otrzymały Weronika Boińska i Zofia Sydor. Specjalne wyróżnienia Radia Piekary i Nest Studio trafiły do duetu Honeycomb.

Informacje i kontakt:
Ośrodek Kultury „Andaluzja” – tel. 32/284-56-20
Łukasz Ściebiorowski – Koordynator Młodzieżowej Rady Miasta Piekary Śląskie, tel. 503-722-741, członek jury SPI nie ŚPI
Bartosz Oparowski – Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Piekary Śląskie, tel. 531-135-998
Więcej informacji na: https://okandaluzja.pl/?p=4795

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content