play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Przyjdź na Piknik Rodzinny zaszczep się i spisz!

today12 sierpnia 2021

Background

Przyjdź na Piknik  Rodzinny zaszczep się i spisz! W parku w Piekarach Śląskich -Kozłowej Górze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym. Jutro odbędzie się  impreza piknikowa, planach jest koncert a dodatkowo akcja szczepień oraz punkt Narodowego Spisu Powszechnego!

W parku w Piekarach Śląskich -Kozłowej Górze odbędzie się Piknik Rodzinny. To wydarzenie przełożone z ubiegłego tygodnia. Pierwotnie miało się odbyć 6 sierpnia jednak z powodu niesprzyjającej pogody zaplanowane zostało na jutro 13.08.2021. Podczas pikniku wystąpi uwielbiany przez dzieci duet Roko i Colino oraz zespół The Silvers. Dodatkowo w trakcie wydarzenia w godzinach 17:00- 19:00 będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson. Jak przekazuje Zespół Przychodni nr 1 Piekarskiego Centrum Medycznego, który jest organizatorem akcji, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Nie są wymagane dodatkowe skierowania ani rejestracja! Przy okazji pikniku wszyscy dorośli uczestnicy będą mieli możliwość spełnić swój obywatelski obowiązek i spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Organizatorem imprezy jest Miejski Dom Kultury z filią w Kozłowej Górze oraz Dzielnicowy Klub Sportowy Czarni Kozłowa Góra

fot.: UM Piekary Śląskie 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content