play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Piekary Ślaskie: To oni okradli jubilera. Policja szuka sprawców

today26 lutego 2020

Background

Piekarska Policja opublikowała wizerunek osób podejrzewanych o kradzież biżuterii z jednej z placówek na terenie Piekar Śląskich. Jeśli ktoś rozpoznaje osoby zarejestrowane przez kamery monitoringu powinien skontaktować się z piekarska jednostką.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich poszukują sprawców kradzieży biżuterii o wartości około 11 tysięcy złotych, do której doszło 3 lutego na ul. Wyszyńskiego w Piekarach Śląskich. Z ustaleń śledczych wynika, że trzech mężczyzn działając wspólnie i w porozumieniu, wykorzystało chwilę nieuwagi pracownika placówki, w wyniku czego doszło do kradzieży woreczka z zawartością biżuterii. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych osób, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 8532 200, lub e-mail: kryminalny@piekary.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość – mówi Dariusz Dobrzański z piekarskiej policji.

Foto i źródło: Policja Piekary Śląskie

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content