play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Usiłowanie morderstwa w piekarskich szpitalach? Wiceprezydent odpowiada

today27 stycznia 2022

Background

Do Prokuratury Okręgowej w Katowicach wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Fundacja im. Nikoli Tesli z Białegostoku oskarża władze piekarskich szpitali o usiłowanie morderstw, przez szczepienia przeciwko COVID-19. Sprawę skomentował wiceprezydent miasta Krzysztof Turzański.

Zawiadomienie białostockiej fundacji

Pandemia koronawirusa jest nie tylko problemem zdrowotnym dla społeczeństwa, ale także ideologicznym. Ludzkość podzielona jest głównie w sprawie szczepień przeciwko COVID-19. Preparaty mają zarówno swoich zwolenników, jak i oponentów. Niestety obie koncepcje przejawiają się też skrajnymi działaniami, o czym przekonały się władze piekarskich szpitali.

Prokuratura Okręgowa w Katowicach otrzymała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez prezesa zarządu Piekarskiego Centrum Medycznego, a także p.o. dyrektora piekarskiej urazówki. Zostało ono złożone przez Fundację im. Nikoli Tesli z Białegostoku, która na co dzień przeciwstawia się wspomnianym szczepieniom. O co konkretnie chodzi?

– O usiłowanie popełnienia morderstwa za pomocą śmiertelnych „preparatów” mRNA na lekarzach, pielęgniarkach i innych pracownikach podległych im szpitali – czytamy w dokumencie.

Przedstawiciele fundacji przyjmując takie stanowisko powołują się na badania naukowe. Wśród nich jest szwajcarska praca naukowa oraz hiszpański raport z Uniwersytetu w Almerii.

– Fundacja posiada wyniki Badań Naukowych, z których jasno wynika, że tzw. „szczepionki” mRNA są niczym innym niż Bronią Binarną (jeden z rodzajów broni Biologiczno-Chemiczno-Elektronicznej zaliczanych do bojowych środków trujących (…), które mają na celu zabicie jak największej liczby ludzi, a zgony i dożywotnie kalectwa będą występowały jeszcze wiele lat po szczepieniu!!! – czytamy w uzasadnieniu zawiadomienia.

Ponad to fundacja zarzuca, że wszystko jest zaplanowaną akcją rządu, który chce zwiększyć ilość ofiar przez obowiązkowe szczepienia dla pracowników służby zdrowia. Zdaniem zawiadamiającego wśród szpitali na terenie całej Polski, które realizują wspólnie w krajową władzą ten plan są piekarskie placówki.

Wiceprezydent komentuje, ale nie tak jakby chciał

Sprawę postanowił skomentować wiceprezydent Piekar Śląskich Krzysztof Turzański. Polityk zamieścił wczoraj na swoim profilu w mediach społecznościowych materiał wideo. W nagraniu przedstawia on treść zawiadomienia, a następnie odnosi się do jego treści.

– Ja nawet chciałbym to skomentować, ale boję się, że cokolwiek powiem będzie niegodne pełnionej funkcji, nieparlamentarne, a w skrajnym przypadku mogłoby nawet być karalne – mówił wzburzony wiceprezydent.

Turzański zwrócił uwagę w swoim wystąpieniu na wspomniane wcześniej skrajne poglądy odnośnie szczepień przeciwko COVID-19. Przedstawia także trudną sytuację związaną z pandemią oraz to, co dzieje się w samych szpitalach.

– Gdy czytam tego rodzaju zawiadomienie z jednej strony mam ochotę wykrzyczeć co o tym myślę, a z drugiej strony brakuje mi słów – kwituje.

Zachęcamy do obejrzenia całego materiału.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content