play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Zarzuty za pobicie 59-latka

today11 marca 2020

Background

Zarzuty za pobicie 59-latka usłyszał mężczyzna, który miał pobić mieszkańca Piekar Śląskich drewnianą nogą od stołu. W wyniku zdarzenia poszkodowany mężczyzna doznał m.in. obrażeń głowy oraz ręki. Agresorowi grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w piątek, 6 marca. Funkcjonariusze odebrali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Przebywający w szpitalu 59-latek doznał m.in. obrażeń głowy oraz ręki. Dzień później zatrzymano napastnika, którym okazał się 39-latek. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do pobicia 59-latka.

Jak wyjaśnił, spożywał alkohol wraz ze znajomymi w jednym z mieszkań, a następnie udał się do sąsiadki, gdzie przebywał też 59-latek. Z wyjaśnień podejrzanego wynika, że pomiędzy nim a poszkodowanym doszło do kłótni, po której opuścił on mieszkanie. Wrócił chwilę później trzymając w ręce drewnianą nogę od stołu. 39-latek kilkukrotnie uderzył mężczyznę przedmiotem przypominającym kij baseballowy, po czym udał się do swoich kolegów. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content