play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  Radio Piekary Radio Piekary

 • cover play_arrow

  Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozrywka

Piekary Śląskie: „Zwolnieni z teorii” organizują koncert

today5 lutego 2020

Background

Uczniowie Akademickiego Zespołu Szkół w Piekarach Śląskich organizują koncert charytatywny w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Chcą w ten sposób wesprzeć 7 – letniego Mateusza Kaima

 

 • cover play_arrow

  Piekary Śląskie: „Zwolnieni z teorii” organizują koncert Gabriela Kokott-Drzyzga

 

Mówią Wiktoria Koman i Matylda Malcherczyk, organizatorki koncertu ,,Przez Muzykę Do Serca”

Mateusz cierpi na poważną, nieuleczalną w Polsce chorobę-nowotwór złośliwy rdzenia kręgowego, nerwów czaszkowych i innych części centralnego układu nerwowego. Choroba z każdym dniem rozwija się coraz bardziej, jedyną nadzieją jest rehabilitacja oraz badania wycinka guza w Niemczech. Po uzyskaniu wyników badań, ostatnią szansą jest konsultacja w Bostonie lub Francji. Tam rodzina uzyska informacje, czy istnieje lek który uratuje chłopca. Leczenie wymaga sporych nakładów finansowych, jedna konsultacja to około 20 000 złotych. Zebrane środki zostaną przekazane na fundacje ,,Iskierka’’, której Mateusz jest podopiecznym.

Koncert charytatywny odbędzie się w piątek o godzinie 17:30 w Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śląskich. Podczas koncertu wystąpią uczniowie oraz profesorowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Katowicach oraz artyści Akademickiego Zespołu Szkół. Będzie także loteria fantowa i specjalnie przygotowana kawiarenka.

Szczegóły:

 

 • cover play_arrow

  Piekary Śląskie: „Zwolnieni z teorii” organizują koncert Gabriela Kokott-Drzyzga

 

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content