play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie:”FERIE ZA PIĄTAKA” w kinie Zacisze!

today8 stycznia 2020

Background

Już w przyszłym tygodniu rozpoczną się ferie zimowe w naszym mieście. Chętni znajdą dla siebie wiele propozycji, wśród nich jest akcja „Ferie za piątaka”, która została przygotowana przez kino “Zacisze”.

 

Kino “Zacisze” cieszy się dużą popularnością wśród piekarzan, którzy chętnie przychodzą na kinowe seanse. Widzowie w czasie ferii zimowych będą mogli skorzystać z okazji, która jeszcze bardziej uatrakcyjni ofertę.

-Temu służyć też będą seanse „przyjazne” najmłodszym widzom. Będą to 4 seanse nowych krótkometrażowych animacji polskiej produkcji, adresowanych przede wszystkim do widzów młodych i najmłodszych. Jeśli będzie takie oczekiwanie, jesteśmy skłonni – na czas projekcji – pozostawić salę lekko oświetloną. To świetna okazja, aby dzieci zaprzyjaźniały się z kinem, które nie jest nastawione tylko na zysk – ale służyć ma również mieszkańcom. Akcja „FERIE ZA PIĄTAKA” już 14,17.01 o 12:00 i 20.01 oraz 22.01 o 10:00 – mówi Jakub Pudełko, wicedyrektor Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich.

Zapraszamy!

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content