play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Piłkarze Górnika Zabrze wrócili do treningów

today9 stycznia 2020

Background

Czas na pracę. Za piłkarzami Górnika Zabrze przerwa świąteczna. Górnicy spotkali się wczoraj na pierwszym w tym roku treningu.

Przed zawodnikami trudny i intensywny okres przygotowawczy, który właśnie rozpoczął się dla 14-krotnych Mistrzów Polski. Górnicy wrócili do treningów po 17 dniach przerwy. Zanim jednak podopieczni trenera Marcina Brosza wybiegli na boisko treningowe, spotkali się ze sztabem, na krótkiej organizacyjnej odprawie. Po niej rozpoczął się trening.

Zajęcia motoryczne i sprinty ordynowane przez trenera Wojciecha Mroszczyka przedzielane były ćwiczeniami piłkarskimi o dużej intensywności nad którymi czuwał trener Marcin Brosz wraz z asystentami.

Dzisiaj do zespołu powinni dołączyć Boris Sekulić oraz Filip Bainović. Ich urlop został przedłużony o jeden dzień ze względu na trwające w kościele prawosławnym święta Bożego Narodzenia. W pierwszych tegorocznych zajęciach zabrakło nowych twarzy, choć pojawiła się jedna dawno nie widziana. Na boisko treningowe wybiegł Adam Ryczkowski. Kontuzje wyłączyły go z gry i treningów na cały rok.

Foto i źródło: www.gornikzabrze.pl

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content