play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Piłkarze Ruchu Chorzów dla dzieci. Przyjadą do szpitala z Mikołajami

today18 grudnia 2020

Background

Kilkadziesiąt motocykli i quadów podjedzie w sobotę (19 grudnia) około godziny 12:00 pod okna chorzowskiego szpitala dla dzieci przy ul. Truchana. W taki sposób Motocyklowi Dawcy Szczęścia chcą dodać otuchy małym, chorzowskim pacjentom, którzy święta spędzą w szpitalu. Grupa zmotoryzowanych Mikołajów do swoich sań zaprosi też piłkarzy Ruchu Chorzów i razem udają się pod okna szpitala, aby przekazać podarunki dla dzieci.

– Motocykliści przyjadą z Mysłowic. Na trasie będzie można ich spotkać w okolicach hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego, a mały postój zrobią sobie około 11:30 na chorzowskim rynku. Wtedy można ich też podziwiać, bo na terenie szpitala wydarzenie z uwagi na koronawirusa będzie zamknięte – mówi Radiu Piekary rzecznik szpitala, Kamil Nowak.

Z racji tego, że wydarzenie będzie odbywało się na terenie szpitala (dziedziniec szpitala przy ul. Truchana, wjazd od strony Chorzowskiego Centrum Kultury), dyrekcja prosi Mikołajów o przestrzeganie zasad sanitarnych: obowiązkowe maseczki, utrzymywanie dystansu i dezynfekcja rąk.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content