play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Płacisz raz a korzystasz z 5 atrakcji. Wraca „Wspólny Bilet Parkowy”

today2 czerwca 2021

Background

Wielki powrót Parkowego Biletu Wspólnego. Dzięki atrakcyjnej cenie, ma zachęcać do odwiedzania Parku Śląskiego. W skrócie to 5 atrakcji, z których można skorzystać w jednym miejscu a teraz także kupując jeden bilet.

– Po krótkiej przerwie wraca bilet wspólny, to bardzo dobra informacja, dużo osób się przyzwyczaiło do tej oferty i zdecydowanie czekali na jej uruchomienie. Wspólny bilet to wspólne działania jednostek mieszczących się na terenie Parku Śląskiego, a to dopiero początek. Szykujemy bogatą ofertę na sezon letni. – mówiła Agnieszka Bożek, Prezes Parku Śląskiego

To atrakcyjna oferta wszystkich jednostek mieszczących się na terenie Parku; Śląski Ogród Zoologiczny, Stadion Śląski, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny”, „Legendia” Śląskie Wesołe Miasteczko i oczywiście kolej linowa Elka. Ze wszystkich atrakcji można skorzystać mając jeden bilet, który dzięki współpracy jest rabatowany i atrakcyjny cenowo. Bilet jest ważny do 30 września tego roku. W ofercie są dwa bilety; indywidualny w cenie 130 zł oraz bilet rodzinny (2+2) w cenie 320 zł. Bilety można kupić drogą elektroniczną TUTAJ. Dostępne są też stacjonarnie  w Punkcie Parkowej Informacji przy Kanale regatowym ( w czerwcu czynny od piątku do niedzieli w godz. 10.00- 20.00) oraz w obu kasach na stacjach kolei linowej Elka.

źródło: Park Śląski 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content