play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

Płyty winylowe światowych wykonawców nawet za 6 złotych! Śląska skarbówka rozpoczyna licytację

today30 sierpnia 2021

Background

Śląska Krajowa Administracja Skarbowa sprzedaje niezwykłe przedmioty z czasów minionej epoki. Wśród licytowanych rzeczy kupujący znajdą blisko 60 płyt winylowych takich światowych wykonawców muzycznych jak Village People, Bee Gees, Johnny Cash, Roy Orbison, Smash i wiele innych. Ceny wywołania licytowanych płyt zaczynają się od 6 złotych.

Lista sprzedawanych przedmiotów to nie tylko płyty. Wykaz zawiera również magnetofon szpulowy UHER, kufer podróżny, lampę z abażurem, szafy grające, radioodbiornik lampowy, obrazy, a nawet meble i sprzęty użytku domowego.

Licytowane przedmioty są częścią spadku, nabytego przez Skarb Państwa. Przypomnijmy, że Skarb Państwa lub gmina staje się spadkobiercą, gdy spadkodawca nie ma małżonka, dzieci i krewnych powołanych do dziedziczenia z ustawy. Przedmioty, które zostały wystawione na licytację, można oglądać w dniu 01.09.2021r., od godz. 9:00 do 9:50, w Kochanowicach przy ul. Częstochowskiej 15.

Pierwszy termin licytacji, na której można kupić oferowane przedmioty  ustalono na 1 września 2021 roku. Wartość wywołania w pierwszym terminie to 75% wartości szacunkowej. Drugi termin licytacji to czwartek 2 września 2021 roku Cena wywołania w drugim terminie to 50% wartości szacunkowej oferowanych ruchomości.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content