play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Po remoncie działa już rok! Kino Zacisze świętowało urodziny

today2 marca 2020

Background

Po remoncie działa już rok. Kino Zacisze, które mieści się w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 73, świętowało urodziny. Z tej okazji 1 marca od 15:00 na dzieci w piekarskim kinie czekało sporo atrakcji m.in. gry, zabawy i możliwość zrobienia zdjęć w specjalnej fotobudce. Wczoraj, w kinie , najmłodsi i Ci nieco starsi mogli zobaczyć m.in. „Gang Zwierzaków” i film „Bad Boy”.

Kino Zacisze, po remoncie, zostało otwarte 1 marca 2019 roku. Od tego czasu pod względem technologicznym znajduje się w gronie 10 najlepszych kin w kraju. Piekarskie kino może pochwalić się m.in. projektorem laserowym w technologii 4k oraz widownią, która z dnia na dzień jest coraz liczniejsza.

 

– Cieszymy się, że obchodzimy te urodziny w tak licznym gronie. Życzymy sobie przede wszystkim jak największej widowni i tak wspaniałej jak w 2019 roku. To raz. Po drugie, tytułów, które przyciągną i zachęcą do obejrzenia i tym samym odwiedzenia naszej placówki. Chcemy w 2020 roku spełniać oczekiwaniach ludzi, którzy nas odwiedzają – mówi reporterowi Radia Piekary Ania Kubala z Kina Zacisze.

 

Repertuar Kina Zacisze znajdziecie na stronie – www.kinozacisze.pl

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content