play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Slajder Pilne

Podpowiedzi jak skorzystać z bonu turystycznego

today12 sierpnia 2020

Background

Jak skorzystać z bonu turystycznego i komu przysługuje. To pytanie nurtuje wiele osób. Odpowiedzi będzie można uzyskać telefonicznie.

Rozwieją wszelkie wątpliwości. Chorzowski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odpowie na wszystkie pytania dotyczące bonu turystycznego. By było bezpiecznie, zrobi to telefonicznie – w najbliższy wtorek,  w godz. od 9.00 do 11.00, pod numerem telefonu 32 34 90 681.

Odpowiedzi nie tylko o bon

Eksperci ZUS dodatkowo będą odpowiadać na inne pytania dotyczące na przykład Platformy Usług Elektronicznych.

  • cover play_arrow

    Podpowiedzi jak skorzystać z bonu turystycznego Adam Złotorowicz

Wyjaśnia śląski regionalny rzecznik ZUS, Beata Kopczyńska. Konto na PUE można założyć m.in. przy użyciu profilu zaufanego (ePUAP) oraz bankowości elektronicznej. Obecnie swój profil ma już ponad 5 mln osób.

PUE nie tylko dla bonu

Za pośrednictwem PUE można także składać wnioski o wsparcie w ramach tarczy antykryzysowej, w tym o świadczenie postojowe, czy dodatek solidarnościowy.

Z PUE ZUS mogą korzystać płatnicy składek, osoby ubezpieczone, jak również świadczeniobiorcy. Profil PUE pozwala na załatwianie wielu spraw bez wychodzenia z domu przez internet. Konto na PUE można założyć m.in. przy użyciu profilu zaufanego (ePUAP) oraz bankowości elektronicznej.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content