play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Podróż pociągiem Kolei Śląskich. Co jest ok a co można poprawić? [ANKIETA]

today4 sierpnia 2021

Background

Co w podróżowaniu pociągami jest ok a co można jeszcze poprawić ? Koleje Śląskie zbierają głosy pasażerów. Spółka uruchomiła ankietę, w której  możecie przekazać swoje uwagi.

Zasięg siatki połączeń Kolei Śląskich daje coraz lepsze możliwości komunikacyjne. Blisko 400 pociągów uruchamianych w ciągu doby z jednej strony to spory  potencjał, z którego na co dzień mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Śląska, a z drugiej wyzwanie dla spółki, która pracuje nad  jakością świadczonych usług.

W celu zebrania opinii o świadczonych usługach przewozowych, pozyskania informacji dotyczących oczekiwań pasażerów wobec nowego taboru, a także zidentyfikowania potrzeb osób z niepełnosprawnościami, Koleje Śląskie przeprowadzają badanie satysfakcji pasażera.

To opinie i głos naszych pasażerów od zawsze były i nadal są dla nas najważniejsze. Codziennie podejmujemy starania, które sprawiają, że komfort podróży, stan taboru i standardy obsługi pasażerskiej są na najwyższym poziomie. Badanie satysfakcji pasażera to kolejny krok w celu doskonalenia świadczonych przez Koleje Śląskie usług.– podkreśla Jakub Wosik, Rzecznik Pasażera Kolei Śląskich.

Badanie będzie przeprowadzone zarówno w formie ankiety elektronicznej, jak i wywiadu tradycyjnego realizowanego na pokładach pociągów. Pozyskane w wyniku badania odpowiedzi będą pracownicy będą  analizować co kwartał. Opinie i oceny poszczególnych obszarów funkcjonowania Kolei Śląskich pozwolą na zrozumienie aktualnych potrzeb pasażerów. Wskażą także kierunek najważniejszych działań, które powinny być wdrażane w celu podwyższania satysfakcji klienta. Śląski przewoźnik zachęca do wypełnienia badania w formie elektronicznej. Możecie to zrobić TUTAJ.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content