play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Podwórko Dziecięcych Marzeń podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

today26 kwietnia 2022

Background

Podwórko Dziecięcych Marzeń przygotowane przez Dom Aniołów Stróżów jest dostępne dla uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego od pierwszego dnia wydarzenia. Co ma w sobie wyjątkowego? Sprawdziła to reporterka Radia Piekary Marta Mosiołek.

Podwórko Dziecięcych Marzeń z trzepakiem, grą w klasy i skakanką na Europejskim Kongresie Gospodarczym. Tak wygląda stoisko Domu Aniołów Stróżów.

Podwórko Dziecięcych Marzeń – jakie są jego założenia?

Każdy uczestnik kongresu, odwiedzając omawiane stoisko, może pomóc potrzebującym. Wystarczy, że wykona wybraną aktywność, a sponsorzy akcji – za każdą- przekażą 100 zł na rzecz stowarzyszenia.

-Gramy w klasy, gramy w kapsle, skaczemy. Każda taka aktywność to jest też konkretna pomoc dzięki naszej partnerom – Grupie Tauron Polska Energia i Stalexport Autostrada Małopolska. Każdy taki kapselek wygrany za aktywność to jest 100 złotych dla dzieci, więc cieszymy się, że możemy promować tę społeczną odpowiedzialność, ale też ten udział ma bardzo konkretne przełożenie – mówi prezes Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów Monika Bajka.

Jak można spędzić czas odwiedzając stoisko?

Dom Aniołów Stróżów to stowarzyszenie działające na rzecz pomocy dzieciom z problemami. Funkcjonuje na Śląsku już od 20 lat.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content